Bon 22: Smets Jos - Beverst Bilzen

KON. DVB DE RODE LEEUW - DIEPENBEEK 22/11/2022 - 04/12/2022

TypeJonge duif op afspraak

Jonge 2023 van de 2de Ronde  Af te spreken

Palmares:

  • 1ste  Vervins Gewest Oost 1064 jongen
  • 1ste Vervins Voorkant Oost 442 jongen
  • 5de Algemeen kampioen snelheid voorkant Oost
  • 10de Kampioen jonge duiven voorkant  Oost

Jos speelde bij De Pijl Bilzen talrijke 1ste plaatsen en ketting uitslagen, en klasseerde zich bij de top in de najaars vluchten.

Huidig bod
€ 45,00
Einde
04 december 2022 20:00:00
Afgelopen
Dit lot is verwijderd.