Bon 21: Smets Geert - Diepenbeek + PEDIGREE

KON. DVB DE RODE LEEUW - DIEPENBEEK 22/11/2022 - 04/12/2022

Pedigree:   Download Download Download
TypeDuif ter plaatse

Duif ter plaatse : duivin Pedigree: 5019011/22

Zie pedigree en gevlogen uitslagen

 Palmares:

  • 4de KBDB Nationaal snelheid jongen 1 + 2
  • 16de KBDB Nationaal Asduif snelheid jongen
  • 2x 1ste Gewest Midden Jonge duiven
  • 1ste Vervins 2815 jongen en tevens 2-3-4-5de…….
  • 1ste Melun 2405 jongen en tevens 2-3-5-6-8ste…..
  •  4x 1ste Samenspel Mijn Stille Kempen
  • 5x 1ste Samenspel Mijnstreek
  • 9x 1ste Lokaal spel
  • 7de Algemeen Kampioen Mijn Stille Kempen
  • 3de Algemeen Kampioen jongen MSK
  • 4de Kampioen snelheid MSK
  • 4de Kampioenschap Snelheid jongen MSK
  • Kampioen jonge 1e reeks De Rode Leeuw
  • 3de kampioenschap jongen 2e + 3e reeks RDL
  • 2de De Gouden Een De Rode Leeuw
  • 5de Meeste prijzen Algemeen De Rode Leeuw
  • Asduif jongen 2e + 3e reeks De Rode Leeuw
  • 5de Kampioenschap Halve Fond DRL
  • 3de Kampioenschap Snelheid DRL
  • 3de Algemeen Kampioen De Rode Leeuw

Huidig bod
€ 200,00
Einde
04 december 2022 20:00:00
Afgelopen
Dit lot is verwijderd.