Bon 50: Remans Marcel, Diepenbeek

DVB DE VELDKETS - WELLEN 14/11/2022 - 24/11/2022

TypeJonge duif op afspraak

schenkt een jonge duif op afspraak 2023

Wat een jaar heeft Marcel weer gespeeld met zijn duiven

Won volgende prijzen en kampioenschappen in 2022.

65 X 1ste prijs en 120 X 2° of 3de prijs ( Rode Leeuw-Mijnstreek - Mijn stille kempen)
3 X 1ste prijs Gewestelijk Midden Limburg en min. 8 x top 10 Provinciaal
Een greep uit de vele mooie uitslagen:
Lorris 11/06/2022 (afst.400.074):
1°prijs-2-3-6-8-9-10-11…….11/12 Oude Mijn stille kempen 486 Duiven
2°prijs-3-4-8-12-16-17-18-85-97-104……..15/23 Oude en jaarse Mijn stille kempen 1282 Duiven
Gewestelijk 1135 oude Duiven 2°-3-4-9-16-23-24-25 ……11/12
Provinciaal 3219 oude Duiven 8-9-11-18-33-52-53-54….11/12

Nat.Bourges 28/05/2022:
1°prijs 4°-7°-8°-13°-14°-15°-17………10/10 Lokaal Wellen 350 Duiven
1°prijs 8°-16°_20°- 65°-67°-104°-106°……… 10/10 Nationaal zone C 3558 Duiven
3°prijs -22°-34°-57°-128°-130°………..Provinciaal 3861 Duiven
18° Nationaal 33410 Duiven

Kampioenschappen Rode Leeuw 2022:
1° Kampioenschap Oude / 2° Kampioenschap Jaarduiven
1°+2°+5° As duif Oude / 1° As duif Jaarduiven /1° Kampioenschap Beste hok Sourdun
2° Kampioenschap Halve fond / 2° Kampioenschap meeste prijzen Halve fond
3° Kampioenschap meeste prijzen snelheid /5° Kampioenschap Snelheid
2° Kampioenschap Meeste prijzen algemeen
4° Algemeen kampioen

Kampioenschap Mijn Stille kempen
1°-2°-3° en 4° AS duif Oude--- 1° AS Jaarduiven / 4° Algemeen kampioen
Limburgse fondclub: 1° Kampioenschap AS duif Oude – 4° Kampioenschap 1ste en 2de getek. Oude

KBDB NATIONAAL KAMPIOENSCHAP 2022

  • KBDB KHF oude + jaarlingen 1+2
  • 2de plaats Remans Marcel 10 punten - 6,57 coëff.

KBDB NATIONAAL ASDUIF KHF oude 2022

  • 23ste Remans Marcel 5068610-20
Huidig bod
€ 115,00
Einde
24 november 2022 20:30:00
Afgelopen
Dit lot is verwijderd.