Bon 42: Bon 42 : Noelmans - Hellinx Schalkhoven schenkt een jonge duif 2024 op afspraak

BONNEN VERKOOP T.V.V DE VELDKETS WELLEN 13/11/2023 - 23/11/2023

TypeJonge duif op afspraak
DisciplinesSnelheid
Kleine halve fond
Grote halve fond

Johan speelt eerste prijzen en  ketting uitslagen aan de lopende band in het lokaal van overrepen en het samenspel kolmont en Fruitstreek - kolmont

Provinciaal KBDB 2023: 10é plaats kampioenschap 1 en 2 Jonge

Meerdere eerste prijzen GGW

Rassen : Frank Neven Ulbeek, Arnols Leon Kortessem, Willem de Bruijn Reeuwijk, Daniels-Peeters Ketsingen.
Provinciaal geklasseerd in 2023 1+2 op de 10°plaats
Nationaal geklasseerd als 31°asduif all-round en 54° asduif snelheid met de jongen.

Johan schenkt voor ons lokaal een jonge duif 2024 op afspraak

Huidig bod
€ 50,00
Einde
23 november 2023 19:30:00
Afgelopen
Dit lot is beƫindigd.